چگونه می‌توانم از سیاوود خرید کنم؟

شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های سیاوود در تهران و سایر شهرها، به صورت حضوری خرید کنید. آدرس و شماره تماس فروشگاه‌های سیاوود در صفحه آدرس فروشگاه‌ها موجود است.

همچنین برای خرید آنلاین می‌توانید در تمام ساعات شبانه‌روز از طریق فروشگاه اینترنتی سیاوود کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

آیا در زمان خرید آنلاین امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

خیر. در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد و باید به صورت اینترنتی و از طریق درگاه پرداخت مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنید.

ارسال سفارش‌های آنلاین به چه شکل است؟

در حال حاضر سفارش‌های آنلاین در مناطق ۲۲گانه تهران ظرف ۴۸ ساعت با پیک ارسال می‌شود. سفارش‌های سایر شهرها ظرف ۴۸ ساعت با پست پیشتاز تحویل پست می‌شود.

توجه داشته باشید زمان دریافت سفارش‌های پستی متفاوت است و بستگی به اداره پست دارد، اما معمولا ۲ تا ۵ روز (بسته به شهر محل سکونتتان) طول می‌کشد.

چگونه بسته پستی خود را پیگیری کنم؟

برای پیگیری سفارش خود می‌توانید کد رهگیری مرسوله پستی خود را که برایتان پیامک شده، در سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد کنید و وضعیت مرسوله خود را پیگیری کنید.

آیا می‌توانم سفارش آنلاین خود را حضوری تحویل بگیرم؟

امکان تحویل حضوری برای سفارش‌های آنلاین وجود ندارد و سفارش‌های شما از طریق پیک یا پست درب منزل شما تحویل داده می‌شود.

آیا می‌توان سفارش‌های اینترنتی را در فروشگاه‌ها تعویض کرد؟

خیر. سفارش‌های اینترنتی فقط به صورت غیرحضوری تعویض می‌شوند.

تا چند روز فرصت دارم کالایی را که خریداری کرده‌‌ام تعویض یا مرجوع کنم؟

شما تا ۷ روز پس از دریافت سفارش می‌توانید با هماهنگی قبلی لباس خود را تعویض یا مرجوع کنید. لطفاً قبل از خرید یا ارجاع کالای خود، شرایط تعویض و مرجوع در سیاوود را مطالعه کنید.

اگر پس از ۷ روز متوجه ایراد در لباس شدم چه کاری باید انجام دهم؟

همان طور که گفتیم، بازه تعویض و مرجوعی کالا در سیاوود ۷ روز است و پس از آن سیاوود هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد. پس اکیداً توصیه می‌‌کنیم به محض دریافت کالا آن را کاملاً بررسی کنید تا در صورت وجود ایراد سریعاً به بخش پشتیبانی سیاوود اطلاع دهید.