راهنمای خرید و خدمات پس از فروش

ثبت سفارش
امکان ثبت سفارش کالا در فروشگاه اینترنتی سیاوود در هر ساعت از شبانه‌روز و در طی هفته حتی روزهای تعطیل وجود دارد که با توجه به زمان ثبت، سفارش مشتریان در صف تأیید قرار خواهند گرفت.
کلیه سفارش‌های ثبت شده مشتریان در طول روزهای شنبه تا چهارشنبه طی ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰  و پنجشنبه‌ها از ۸:۳۰ الی ۱۳:۰۰ و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌شوند. سفارش‌های ثبت شده تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر در همان روز به اداره پست تحویل داده می‌شود و در غیر این صورت روز کاری بعد سفارش برای مشتری ارسال می‌شود.

شما می‌توانید کالای خریداری شده خود را تا مـدت زمان (۷ روز) از زمان تحویل سفارش، صرفاً از طریق پست، مرجوع و یا تعویض نمایید و برای ارجاع و تعویض کالا در سیاوود هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

در صورتی که پس از ثبت سفارش مشتـری، موجودی کالای درخواستی مشتری در سیاوود به پایان برسد یا به هر دلیل دیگر قابل تحویل نباشد، سیاوود خود را مسئول و متعهد می‌داند تا از طریق ارتباط با مشتری وی را مطلع سازد و هزینه را به حساب مشتری عودت دهد.

هزینه ارسال
هزینه ارسال برای خرید کمتر از ۱۵۰ هزار تومان مشتریان ساکن در تهران ۷ هزار تومان و مشتریان ساکن در دیگر نقاط ایران ۱۵۰۰۰ تومان بابت حمل کالا است.

نحوه ارجاع یا تعویض کالا
در صورت درخواست تعویض یا ارجاع کالای خریداری شده، کافی است تا در قسمت “تماس با ما” اطلاعات تماس و درخواست خود را با موضوع تعویض و یا ارجاع ثبـت نموده و برای ما ارسال فرمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و با توجه به نوع درخواست شما، سریـع‌ترین و راحت‌ترین روش برای انجام درخواست شما را بررسی می‌کنند و به شما اطلاع خواهند داد.

هزینه مرجوع کردن کالا
اگر ایراد فنی، وجود مغایرت رنگی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان سیاوود برسد، هزینه‌های ارسال به عهده سیاوود خواهد بود. شایان ذکر است که در صورت ارجاع و یا تعویض کالا، هزینه‌ پس فرستادن و ارسال مجدد مرسوله‌‌های بالای ۱۵۰ هزار تومان به عهده سیاوود خواهد بود و بلافاصله پرداخت خواهد شد. به خاطر داشته باشید نحوه مرجوع  کردن کالا باید صرفاً از طریق پست پیشتاز باشد و در غیر این صورت هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری خواهد بود.

شرایط ارجاع و تعویض
در صورت تمایل برای تعویـض یا مرجوع کردن کالای خریداری شده، لطفاً اطمینان حاصل فرمـایید که کالای خریداری شده استفاده نشده باشد و کارت آویز (لیبل) لباس به هیچ وجه از آن جدا نشده باشد.

– خانه

– راهنمای خرید

راهنمای خرید و خدمات پس از فروش

حریم شخصی کاربران

عضویت در سایت

نقشه سایت