ثبت سفارش

امکان ثبت سفارش کالا در فروشگاه اینترنتی سیاوود در هر ساعت از شبانه‌روز و در طی هفته، حتی روزهای تعطیل، وجود دارد که با توجه به زمان ثبت، سفارش مشتریان در صف تأیید قرار خواهد گرفت.

کلیه سفارش‌های ثبت شده مشتریان در طول هفته و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌شود و در روزهای تعطیلات ارسال صورت نمی‌گیرد. توجه داشته باشید پردازش و ارسال سفارش شما یک تا دو روز کاری طول می‌کشد و این بازه در زمان فروش ویژه، باتوجه به حجم سفارش‌ها، ممکن است بیشتر شود.

شما می‌توانید کالای خریداری شده خود را تا مـدت زمان (۷ روز) از زمان تحویل سفارش، صرفاً با هماهنگی قبلی، مرجوع و یا تعویض نمایید.

حتما توجه داشته باشید در بازه حراج و فروش ویژه تعویض و مرجوعی انجام نمی‌گیرد.

در صورتی که پس از ثبت سفارش مشتـری، موجودی کالای درخواستی در سیاوود به پایان برسد یا به هر دلیل دیگری قابل تحویل نباشد، سیاوود خود را مسئول و متعهد می‌داند تا از طریق ارتباط با مشتری وی را مطلع سازد و هزینه را به حساب مشتری عودت دهد.

پشتیبانی خرید

در صورتیکه در ثبت سفارش یا پیگیری سفارش به سوالی برخوردید، می‌توانید در با شماره ۰۲۱۴۴۱۹۶۷۳۴ (از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ و پنجشنبه‌ها ۸ تا ۱۳) تماس بگیرید و خارج از این ساعات به شماره واتس اپ ۰۹۰۳۴۴۴۷۷۰۶ پیام دهید.

هزینه ارسال

هزینه ارسال برای خرید کمتر از 1 میلیون تومان در تهران و سایر شهرها 35 هزار تومان خواهد بود. سفارش‌ها در تهران با پیک و برای سایر شهرها با پست ارسال خواهد شد.

نحوه ارجاع یا تعویض کالا

در صورت درخواست تعویض یا ارجاع کالای خریداری شده، کافی است تا به شماره واتس‌اپ ۰۹۰۳۴۴۴۷۷۰۶ پیام دهید و مورد مرجوعی یا تعویضی خود را مطرح کنید . همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و با توجه به نوع درخواست شما، سریـع‌ترین و راحت‌ترین روش برای انجام درخواست شما را بررسی می‌کنند و به شما اطلاع خواهند داد.

هزینه مرجوع کردن کالا

در صورت مرجوع کردن، مشتری باید کالا را طی 7 روز کاری ( از تاریخ تحویل کالا) با پست پیشتاز به دفتر ارسال نماید. پس از دریافت شدن کالا هزینه لباس مرجوعی در غالب کوپن به مشتری داده میشود.

به خاطر داشته باشید هزینه ارسالی تعویض یا مرجوع به عهده خود مشتری میباشد.

در صورتی که مشتری عضو باشگاه مشتریان بانک ملت و سایر بانک ها مقدار تخفیف از مبلغ کوپن مرجوعی کسر خواهد شد. 

شرایط ارجاع و تعویض

حتما پیشنهاد می‌کنیم به محض دریافت کالا آن را بررسی کنید که در صورت وجود مشکل سریعاً آن را با پشتیبانی سیاوود در میان بگذارید. در صورت تمایل برای تعویـض یا مرجوع کردن کالای خریداری شده شرایط زیر حتماً باید رعایت شده باشد:

  • لطفاً اطمینان حاصل فرمـایید که کالای خریداری شده استفاده نشده باشد
  • کارت آویز (لیبل) لباس به هیچ وجه از آن جدا نشده باشد
  • لباس بوی عطر با بوی نامطبوع نداشته باشد
  • لک، زدگی یا لک لوازم آرایش روی لباس نباشد
  • شما فقط تا ۷ روز پس از تحویل کالا قادر به تعویض یا مرجوع کالای خود هستید.
  • همچنین در صورت خرید از سایت سیاوود، امکان تعویض یا مرجوع کالا به صورت حضوری یا در فروشگاه‌های سیاوود وجود ندارد و کالای خریداری شده در سایت سیاوود فقط به صورت اینترنتی و غیرحضوری تعویض و مرجوع می‌شود.
  • اگر لباس ارسال شده دارای مشکل باشد، حتما تصویر آن را برای پشتیانی واتس اپ سیاوود ارسال کنید تا همکاران ما بررسی‌های اولیه را انجام دهند.
  • در بازه حراج و به کالاهای تخفیف‌دار تعویض و مرجوعی تعلق نمی‌گیرد.
  • اگر شرایط بالا برای کالای خریداری شده شما رعایت نشده باشد، سیاوود هیچ مسئولیتی در قبال پس گرفتن کالا ندارد.