– خانه

– راهنمای خرید

راهنمای خرید و خدمات پس از فروش

حریم شخصی کاربران

عضویت در سایت

نقشه سایت

راهنمای خرید و خدمات پس از فروش

ثبت سفارش
امکان ثبت سفارش کالا در فروشگاه اینترنتی سیاوود در هر ساعت از شبانه‌روز و در طی هفته حتی روزهای تعطیل وجود دارد که با توجه به زمان ثبت، سفارش مشتریان در صف تأیید قرار خواهد گرفت.
کلیه سفارش‌های ثبت شده مشتریان در طول هفته و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌شود. توجه داشته باشید پردازش و ارسال سفارش شما یک تا دو روز کاری طول می‌کشد و این بازه در زمان فروش ویژه، باتوجه به حجم سفارش‌ها، ممکن است بیشتر شود.

شما می‌توانید کالای خریداری شده خود را تا مـدت زمان (۷ روز) از زمان تحویل سفارش، صرفاً از طریق پست، مرجوع و یا تعویض نمایید و برای ارجاع و تعویض کالا در سیاوود هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

توجه داشته باشید در بازه حراج و فروش ویژه تعویض و مرجوعی انجام نمی‌گیرد.

در صورتی که پس از ثبت سفارش مشتـری، موجودی کالای درخواستی در سیاوود به پایان برسد یا به هر دلیل دیگری قابل تحویل نباشد، سیاوود خود را مسئول و متعهد می‌داند تا از طریق ارتباط با مشتری وی را مطلع سازد و هزینه را به حساب مشتری عودت دهد.

هزینه ارسال
هزینه ارسال از طریق پست برای خرید کمتر از ۳۰۰ هزار تومان مشتریان ساکن در تهران ١٠ هزار تومان و مشتریان ساکن در دیگر نقاط ایران ۱۵ هزار تومان بابت حمل کالا است. برای خرید بالای ۳۰۰ هزار تومن، ارسال رایگان است.

هزینه ارسال با پیک برای شهر تهران ۲۰ هزار تومان است و چنانچه قصد داشته باشید سفارش‌تان همان روز به دستتان برسد، می‌توانید گزینه ارسال اکسپرس را انتخاب کنید که هزینه آن ۴۰ هزار تومان است. توجه باشید برای ارسال اکسپرس باید تا قبل از ساعت ۱۵ سفارش خود را ثبت کنید.

نحوه ارجاع یا تعویض کالا
در صورت درخواست تعویض یا ارجاع کالای خریداری شده، کافی است تا به شماره واتس‌اپ ۰۹۰۳۴۴۴۷۷۰۶ پیام دهید و مورد مرجوعی یا تعویضی خود را مطرح کنید . همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و با توجه به نوع درخواست شما، سریـع‌ترین و راحت‌ترین روش برای انجام درخواست شما را بررسی می‌کنند و به شما اطلاع خواهند داد.

هزینه مرجوع کردن کالا
در صورت مرجوع کالا به هر دلیلی، هزینه‌ لباس مرجوع شده به انضمام هزینه مرجوع کردن به مشتری پرداخت می‌شود. شایان ذکر است که در صورت تعویض کالا، هزینه‌ پس فرستادن و ارسال مجدد مرسوله‌‌ به عهده سیاوود خواهد بود و به مشتری پرداخت خواهد شد. به خاطر داشته باشید نحوه مرجوع کردن کالا باید صرفاً از طریق پست پیشتاز باشد و در غیر این صورت هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری خواهد بود.

به خاطر داشته باشید هزینه تعویض یا مرجوع دو مرتبه یک سفارش به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط ارجاع و تعویض
در صورت تمایل برای تعویـض یا مرجوع کردن کالای خریداری شده، لطفاً اطمینان حاصل فرمـایید که کالای خریداری شده استفاده نشده باشد و کارت آویز (لیبل) لباس به هیچ وجه از آن جدا نشده باشد.

همچنین در صورت خرید از سایت سیاوود، امکان تعویض یا مرجوع کالا به صورت حضوری یا در فروشگاه‌های سیاوود وجود ندارد و کالای خریداری شده در سایت سیاوود فقط به صورت اینترنتی و غیرحضوری تعویض و مرجوع می‌شود.