تولد سیاوود

سیاوود در سال ۹۲ در تهران متولد شد. نازنین فرد اسماعیل‌پور همراه با سروش فرد اسماعیل‌پور با تکیه بر علم نساجی و دوخت و تجربه خانوادگی خود تصمیم گرفتند برند ایرانی سیاوود را پایه گذاری کنند. در ماه‌های ابتدایی، سیاوود فقط بر روی لباس‌های مردانه متمرکز بود، اما به تدریج تولیدات خود را گسترش داد و خط زنانه را هم اضافه کرد. از سال ۹۷ هم سیاوود تلاش کرده است با افزودن فروشگاه در شهرهای مختلف، خدمات خود را توسعه دهد.

تولیدات سیاوود

سیاوود همواره بر روی پوشاک سبک بیسیک و مینیمال برای استفاده روزمره و کژوال برای بانوان و آقایان تمرکز کرده است. نگاه سیاوود بیشتر روی پارچه‌های تمام پنبه است و بیشتر تولیدات آن تار و پود ۱۰۰٪ پنبه دارند.

ارزش‌های سیاوود

سیاوود همیشه با هدف عرضه بهترین کیفیت ممکن پوشاک در ایران تلاش کرده است. بهترین کیفیت دوخت، بهترین کیفیت ملزومات لباس، تهیه بهترین پارچه ممکن از دغدغه‌‌های سیاوود بوده است. سیاوود با داشتن ماشین آلات روز دنیا در تولید البسه با کیفیت مردانه و زنانه پیشگام است. دستگاه‌های گلدوزی منحصر به فرد سیاوود سبب شده تا گلدوزی نقش مهمی در طرح‌های لباس سیاوود داشته باشد. تمامی محصولات تولیدی سیاوود قبل از عرضه با دستگاه‌های روز دنیا شسته و اتوکشی و بررسی می‌شوند تا پارچه و دوخت ایراد و اشکالی نداشته باشد.

همیشه تلاش شده است بهترین ممکن وارد فروشگاه‌های سیاوود شود.

فروشگاه اینترنتی سیاوود

سیاوود از همان روزهای ابتدایی شروع به کارش، در کنار فروشگاه‌های حضوری، فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کرد و به جرئت در کنار سایر برندهای پوشاک، در این زمینه پیشگام بوده است. هدف سیاوود این است که با فروش در فروشگاه‌ اینترنتی خود به تمام مردم ایران خدمت‌رسانی کند.

تیم سیاوود

سیاوود همراه به دنبال افراد جوانی است که برای کار در محیط پر هیاهو و هیجان‌انگیز تولید قصد نقش آفرینی داشته باشند. مدیر برند سیاوود نیز خود از همین دسته است. اگر علاقه به کسب تجربه در تیم سیاوود را داشته باشید، از صفحه همکاری می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید.